Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu http://b2b.ekohurt.eu/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  • Baner
  • Baner
  • Baner

Podziel się poniższą informacją ze znajomym

Ustawienia wiadomości e-mail

2016-07-18 Equilibrium

Poznajcie Kaszubskiego Chłopa

Czy chcecie poznać Kaszubskiego Chłopa?

 

Kaszubski Chłop , to oryginalna nazwa sera!

W tym tygodniu byliśmy na Kaszubach i mieliśmy przyjemność zwiedzić mleczarnię firmy SER FARM. Pani Beata Lipko oprowadziła nas po zakładzie i opowiadała jak pracochłonny jest to proces. Czy Wiecie, że w czasie dojrzewania serów (minimum 90 dni), każdy jeden krąg jest codziennie ręcznie przewracany? Im dłużej leżakują tym smak jest bardziej wyrazisty.

2

Kaszubski Chłop to ser długo dojrzewający typu szwajcarskiego (z dziurami) z wyraźną nutą słodyczy. Idealny na deskę serów z orzechami i winogronami do wina. Produkowany w około 9 kilogramowych kręgach i porcjowany. Czas dojrzewania: minimum 3 miesiące. Produkt zawiera laktozę. Krąg około 9 kg, porcje około 300 g.

 

Proces dojrzewania serów:

5 6 7

 

 

Co przywieźliśmy z Kaszub?

Wśród serów, które przywieźliśmy, smakiem wyróżniają się także Bismark i Grif. Wszystkie sery są ekologiczne, a mleko pochodzi z certyfikowanych kaszubskich gospodarstw rolnych.

3

 

11 10 9
8 4

 

 

 


 

Ser farm Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości produktów mleczarskich i posiada certyfikat producenta ekologicznego. Zakład posiada wieloletnie doświadczenie. Udokumentowana i potwierdzona produkcja sięga roku 1931. W 2007 roku mleczarnia uzyskała certyfikat produkcji wyrobów ekologicznych. Od 2013 roku Ser Farm Sp. z o.o. został właścicielem Zakładu, pozostając wiernym tradycjom mleczarskim, poszerzył gamę produktów o wysokiej jakości sery długo dojrzewające. Wszystkie produkty Ser Farm produkowane są metodami tradycyjnymi z wykorzystaniem wyłącznie niezbędnych w produkcji składników. Mleko zachowuje swoje właściwości, nie jest frakcjonowane, a jedynie oczyszczane i pasteryzowane. Nie zawiera sztucznych dodatków wydłużających termin przydatności do spożycia.

W odróżnieniu od większości produktów ekologicznych wytwarzanych z mleka koziego i owczego, Ser Farm oferuje wyjątkowe wyroby z mleka krowiego, wytwarzane z poszanowaniem środowiska naturalnego na każdym etapie produkcji.

  12

 

 

     

Newsletter
Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera
Kontakt

Equilibrium Marek Głowiak

ul.Swojczycka 82, 51-502 Wrocław

tel. 502 896 918, 502 506 428

e-mail: biuro@ekohurt.eu

www: http://b2b.ekohurt.eu

 

Rachunek bankowy: Bank Zachodni WBK

14 1090 2473 0000 0001 3057 8602

Odwiedź nas na

MiStral e-sklep PRO PLUS v. 2.23.10 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2018