Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu http://b2b.ekohurt.eu/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  • Baner
  • Baner
  • Baner

O nas

O nas


Nasza dewiza to: W zgodzie ze sobą i ze ŚwiatemEQUILIBRIUM znaczy Równowaga.
To myśl, która przyświeca nam nie tylko przy zdrowym odżywianiu, ale kierujemy się nią również na co dzień. Jesteśmy grupą osób, których nie zadowalają łatwe rozwiązania. Naszą dewizą jest harmonia i rozwój, a nie szybkość i pośpiech. Chcemy żyć nie tylko w zgodzie ze sobą, ale także z Naturą. Propagujemy zdrowy styl życia i chcemy pokazać Wam, jak ważne jest to, co jemy i jak ogromny ma wpływ na pozostałe sfery naszego życia.

To RÓWNOWAGA najważniejsza jest przy stawianiu pierwszych kroków jako małe dziecko. To rodzic trzymający go za rękę wskazuje najlepszą dla niego drogę. To od każdego z nas zależy kim będziemy za 10, 20 czy 30 lat, jak będziemy się czuć, czy będziemy zdrowi, aby móc cieszyć się życiem.
Nawet jeśli nie możemy pozwolić sobie na wymarzone podróże, uczyńmy chociaż jakościowo nasze życie lepszym. Wtedy będziemy mogli odnaleźć radość, która jest tuż przed naszymi oczami.

Nasza firma powstała z zamiłowania i pasji do zdrowego stylu życia.
Chcemy przedstawić Wam najlepsze gatunkowo produkty ze słonecznych, ekologicznych plantacji z całego Świata, które sami wybieramy. Wszystkie produkty certyfikowane są znakiem jakości ECO, są w 100% ekologiczne i zdrowe dla naszego organizmu.Serdecznie zapraszamy
Equilibrium

 

 

 

 

 

 

Newsletter
Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera
Kontakt

Equilibrium Marek Głowiak

ul.Swojczycka 82, 51-502 Wrocław

tel. 502 896 918, 502 506 428

e-mail: biuro@ekohurt.eu

www: http://b2b.ekohurt.eu

 

Rachunek bankowy: Bank Zachodni WBK

14 1090 2473 0000 0001 3057 8602

Odwiedź nas na

MiStral e-sklep PRO PLUS v. 2.23.10 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2018